Photos for Life docenione przez Adweek
Największy, globalny serwis poświęcony reklamie zauważył projekt Photos for Life.
     Can there be a greater joy than this shining        from people who enjoy life despite cancer?
         www.photosfor.life – the world’s only photo stock, where happiness is real
,,Photos for Life’’ – rusza pierwszy na świecie charytatywny bank zdjęć. Cały dochód ze sprzedaży zdjęć jest przeznaczony na wsparcie terapii pacjentów z nowotworem.
Od wielu lat w Polsce październik jest miesiącem walki z rakiem. Dzisiaj, 15 października, rusza ,,Photos for Life’’ - pierwszy na świecie charytatywny bank zdjęć. Pod adresem www.photosfor.life znajdziecie wyjątkowe zdjęcia, bo ich modelami są ludzie chorzy na raka, aktywnie walczący z chorobą, lub ci, którzy chorobę już pokonali. ,,Photos for Life’’ jest inicjatywą, która zmienia sposób myślenia o chorobie nowotworowej, a cały dochód uzyskany ze sprzedaży zdjęć będzie przeznaczony na wsparcie terapii pacjentów z nowotworem, podopiecznych fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie!.
Michał Rębisz
Uczestnik projektu ,,Photos for Life'' fundacji Rak`n`Roll. Dwukrotny v-ce mistrz Polski 2006 i 2008 w futbolu amerykańskim z drużyną, która jest aktualnym mistrzem Polski - Seahawks Gdynia. W trakcie drugiej operacji mającej miejsce dokładnie rok temu kolega powiedział mu „zobaczysz jeszcze będziesz Ironmanem”. Sporo trenuje, co przy okazji bardzo pomaga mu w powrocie do normalności po chorobie. 
Alicja Janicka
Uczestniczka projektu ,,Photos for Life'' fundacji Rak`n`Roll. 
"Rak boleśnie uświadamia, że człowiek ma datę ważności"
– Marzena Erm, uczestniczka projektu Photos for Life, opowiada o tym jak rak zmienia życie, w najnowszym wydaniu magazynu Newsweek w artykule ,,Oswajanie obcego’’ 
"Wielu ludzi udaje, że raka nie ma, wielu ludzi widząc coś co kojarzy się z rakiem, obchodzi  to szerokim łukiem. Dlaczego?"  
– napisała 12 października na swoim blogu Agnieszka, jedna z uczestniczek sesji zdjęciowej Photos for Life.
,,Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że ponad 60% chorych wygrywa walkę z nowotworem. W naszych kampaniach nieustannie walczymy ze schematami myślenia o chorobie nowotworowej."